ŞİRKETLER GRUBU
Sizler için Ankara'nın göbeğinde ulaşım, eğitim, güvenlik, sosyal aktivite sıkıntısı olmadan huzurlu yaşayabileceğiniz bir ortam hazırladık.. Dairelerimize bakmak ister misiniz ?

ŞİRKET GRUBUMUZUN FELSEFESİ

NARİN İNŞAAT 1991 yılında Ağrı'da bir aile şirketi olarak kurulmuştur. 1998 yılına kadar inşaat malzemeleri satış hizmeti vererek,1999 yılında Ankara’ya taşınarak inşaat faaliyetlerini burada sürdürmeye devam etmektedir.


NARİN İNŞAAT, inşaat sektörünün farklı alanlarında üstün uzmanlık ve köklü deneyimi ile hizmet vermiştir. Tamamladığı her yeni projenin; yaşama ve yaşamı sürekli daha iyiye götürmeyi hedefleyen, kurumsal birikimine yepyeni değerler kattığına inanmıştır. Üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığı müşterilerini, bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak görmüştür.

NARİN İNŞAAT geleceği güvenle karşılamakta, inşaat sektörünün kalkınmanın yapı taşlarından biri olduğuna inanmaktadır. NARİN İNŞAAT bu dev ve zorlu endüstride öncü bir yol üstlenmenin gururu ile; gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman “ZİRVE” yi ve “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ni hedeflemiş ve bu yolda emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

NARİN ŞİRKETLER GRUBU olarak ülke ekonomimizin kalkınmasına ve ülkemizin söz sahibi olabilmesi adına hizmet üretiyoruz. Yaptığımız tüm yatırımlarda doğaya saygılı, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede, güvenli, fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada barındıran projeler sunuyoruz. sadece inşaat alanında değil, Alt yapı alanlarında da önemli yatırımlar hayata geçirerek daha fazla kişiye istihdam sağlamayı, ülkemizin gelişimine değer katmayı hedefliyoruz.

Her zaman “Taş üstüne taş koymak” ilkemizle hareket edip, yatırım yaptığımız tüm coğrafyalarda ve ülkemizde modern, prestijli, köklü, güçlü ve estetik yapılar inşaa etmeyi vizyon olarak benimsedik. Ülke ekonomisinde etkin bir rol oynayarak, mükemmeliyetçi üretim politikamızla bölgelerin, şehirlerin ve semtlerin değerlerine değer katmayı hedefliyoruz.

Omuz omuza  çalışmanın verdiği gücü halkımızın beklentileri doğrultusunda NARİN ŞİRKETLER GRUBU'na yakışan nitelikli ve ayrıcalıklı eserler inşaa etmeye devam edeceğiz.

NARİN ŞİRKETLER GRUBU ortaya çıkardığı tüm projelerde her zaman aynı titizlik, aynı özen ve aynı ciddiyet ile çalışmaktadır. Bu sebeple küçük veya büyük ayrımı yapılmaksızın öncelikle projenin lokasyonuna büyük önem verilir. NARİN ŞİRKETLER GRUBU imzası taşıyan tüm yaşam alanları ulaşım ve prestij bakımından Ankara'nın en özel noktalarında yer almaktadır.

NARİN ŞİRKETLER GRUBU projelerinin bir diğer ortak özelliği ise en ince ayrıntısına kadar üst düzey kalite standartlarına sahip olması, sadece görünüm itibarı ile değil, malzeme ve uygulama kalitesi olarak da benzersiz olmasıdır.

NARİN ŞİRKETLER GRUBU olarak başarıları ile güvenilirlik prensibini en sıkı şekilde sahiplenmiştir. Lokasyon ve kalite konularındaki titizliğini duyduğunuz güven ile perçinlemiş olmaktan gurur duyan NARİN ŞİRKETLER GRUBU, bu mutluluk ile yeni projelere adım atmaktadır.

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Inset Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page